Site Loader

Język polski, którym posługujemy się na co dzień, często może nawet nam sprawiać problemy. Niejednokrotnie mogliśmy spotkać się z tezą mówiącą o tym, jak trudna jest mowa używana w kraju nad Wisłą.

Z myślą o opanowaniu tajników języka polskiego powstały takie podręczniki jak “Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” (https://www.taniaksiazka.pl/ponad-slowami-3-czesc-1-podrecznik-do-jezyka-polskiego-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-szkoly-ponadpodstawowe-anna-rowny-p-1542697.html).

Podręczniki szkolne do języka polskiego dla szkół ponadpodstawowych

Zajęcia szkolne z języka polskiego to prawdziwa gratka dla każdego ucznia z zacięciem humanistycznym. Poznawanie monumentalnych dzieł Mickiewicza, Słowackiego czy Kochanowskiego, a także utworów innych wybitnych autorów w polskim przekładzie, które tworzą filar kultury Zachodu to niezwykłe doświadczenie.

To także doskonały sposób na odkrywanie sekretów języka polskiego oraz przygotowanie się do egzaminu maturalnego, gdzie język polski jest przedmiotem obowiązkowym.

Podręczniki do liceum – klasa 1 do 3

Istotną rolę podczas lekcji odgrywają podręczniki. Nowoczesne, okraszone aktualnymi informacjami oraz przekazujące wiedze w przejrzysty  i łatwo przyswajalny sposób.

Podręczniki takie jak “Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe”  to kompleksowe i skondensowane źródło wiedzy, która uzupełnia proces nauczania w trakcie zajęć w szkole.

Podręczniki Nowa Era – język polski

Podręczniki do liceum Nowa Era przeznaczone do nauki języka polskiego wpływają na poprawę kompetencji językowych, w tym konstruowania wypowiedzi oraz rozwoju zdolności retorycznych.

W świetny sposób przygotowują nie tylko przyszłych maturzystów do egzaminu, ale także z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez osoby dopiero uczące się języka polskiego, np. przez obcokrajowców.

E-podręczniki Nowa Era

Wraz z podręcznikiem Nowa Era “Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe”  otrzymujemy dostęp do platformy, na której wykorzystać możemy e-podręczniki.

Multimedialna pomoc naukowa sprzyja opanowaniu wiedzy i jest chętnie wykorzystywana przez młodzież szkolną. 

 

 

Post Author: Adam